STUDIO TRIM

masáže - kadeřnictví

Jan na zdravé vlasy...

Jak je to s hustotou vlasů?
Jak je možné, že vaše kolegyně má vlasy husté, že neví kam s nimi. A vy se musíte trápit, aby to vypadalo, že jich máte víc? Hustota vlasů je prostě dána geny. Takže se nedá dělat nic, aby vám vlasů rostlo více. Naštěstí existují prostředky, jak kštici opticky zvětšit. Hřívu můžete nafouknout používáním objemových šamponů a následným vyfoukáním fénem s difuzérem.
 
Jak je to s leskem?
Přirozený lesk dodává vlasům kožní tuk. Propůjčuje jim ochranu a udržuje přirozenou vlhkost a elasticitu. Maz má ještě další výbornou funkci. Vyhlazuje nesrovnalosti na povrchu každého vlasu. Čím hladší je vlas, tím víc světla odráží a vzniká dojem lesku. Naštěstí lze hřívě dodat lesk i jinými způsoby.
 
Co dělat, aby vaše vlasy byly zdravé a krásné?
 
Omezte kávu a čaj!
Když si dáte jednou za čas kávu, nevadí. Pokud ale kávu pijete dost často a vůbec holdujete nápojům s kofeinem, něco s tím udělejte. Kofein způsobuje rychlejší vylučování vody z těla, což nepříznivě působí na růst vlasů.
 
Omezte alkohol, pokud ho pijete!
Hospoda by rozhodně neměla být vaším druhým domovem. Nejen kvůli tomu, že na alkohol je vždycky času dost, ale i kvůli vaší kráse. Alkohol totiž působí jako protilátka na vitamíny a minerály, které dostáváte do těla potravinami.
 
Pravidelně cvičte!
Pokud už to děláte, super, gratulujeme! Cvičení totiž podporuje oběhový systém, a tím celkově zlepšuje zdravotní stav nejen vašich vlasů.
 
 
Musíte vašim vlasům dodávat objem a lesk?

 
V případě dotazů kontaktujte administrátora na studiotrim@seznam.cz